Lowe alpine Mesa

290 g

• , zakúpené v Gamisport.sk

• Super vec na bicykel alebo turistiku
    • Velky objem, napracete tam vselico
    • Dobry system uchytavania na pas, a taktiez dobre spravene priehradky a zapinanie a popruhy na stiahnutie
    • Super farba, taku som hladal, nie stale cierne nieco
    • Aj nalozeny nieje tazky alebo nezavadzia na bedrach a tym padom lepsie ako ruksak hlavme pre mna na bajk, lebo sa mi nepoti tak chrbat, super vec
    • Dobre polstrovanie, cize sa vam az tak nepoti chrbat/bedra kedze je v dotyku vak s vami
    • Zatial asi ziadne, snad to tak ostane

Zatial spokojnost s kupou tohto vaku. Splna to co som ocakaval. Vhodny na turisriku a pre mna hlavne na bicykel, lepsie riesenie ako ruksak. Vyzera, ze to je kvalitna znacka turistickych potrieb. Nemam zatial vobec co vytknut. Dufam, ze splni ulohu a poziadavky na kvalitu a bude dlho sluzit.

• dostatočný objem
    • vonkajšie uchytenie oblečenia, palíc a pod.
    • pútko na blikačku
  • , zakúpené v 4camping.sk

• Skvelá ladvinka, to čo som vozil v 10l batohu teraz dostanem do tejto ladvinky a nespotí sa mi celý chrbát. Kvalitný materiál, variabilita, vrecko na peniaze so zipsom a pútko na klúče, jednoducho super. Jediné čo banujem, že som si ju nekúpil už skorej .

Objem
6 l
290 g

Ľadvinka Lowe Alpine Mesa 6 berry / by Ľadvinka pre rýchle aktivity v prírode - beh, bicykel, túry. Zásluhou kompresného povrchu a sťahovacích popruhov perfektne sedí. Pobrať len pár nevyhnutnosťou a hurá von. Na biku, pešo, poklusom. Pri týchto aktivitách si táto inovovaná ľadvinka Lowe Alpine doslova lebedia. A vy samozrejme spoločne s ňou. Novo dostala už z výroby zakrivený tvar, kompresný povrch a sťahovacie popruhy - pre ešte lepšie usadenie na tele pri rýchlom pohybe. Do predné vrecká na zips si schováte doklady a kľúče cvakne na bezpečnostné klip vnútri. Ľadvinke nechýbajú ani reflexné detaily a pútko na LED svetlo. To keby ste sa vonku zdržali. kľúčové vlastnosti

• Objem: 6 l
  • Hmotnosť: 0,29 kg

Zakrivený tvar pre lepšie usadenie na tele.

Kompresný povrch a sťahovacie popruhy.

Polstrovaný zadný panel z Materiálu airmesh.

Predné vrecko na zips.

Klip na kľúče.

Pútko na LED svetlo.

Reflexné detaily.

Brašne a ľadvinky » Ľadvinky, toaletky, organizéry » Ľadvinka Lowe Alpine Mesa 6 berry / by

• , zakúpené v Gamisport.sk

• Super vec na bicykel alebo turistiku
    • Velky objem, napracete tam vselico
    • Super farba, taku som hladal, nie stale cierne nieco
    • Zatial asi ziadne, snad to tak ostane

• dostatočný objem
    • vonkajšie uchytenie oblečenia, palíc a pod.
    • pútko na blikačku